Najnowocześniejsze trendy we fryzjerstwie

Ten sezon charakteryzować się będzie bardzo prostymi, szybkimi do ułożenia fryzurami.
Wśród uczesań zobaczmy, co lansują wielcy tego świata.

modne nowe ułożenie blond włosów nowa farba do włosów blond

NISKI KUCYK

To on wiedzie prym wśród projektantów. Trend clear girl pozostaje z nami na sezon jesień – zima. Bardzo szybka fryzura, która czyni każdą osobę elegancką w swojej prostocie. Jest bardzo szybka w uczesaniu i nie zajmuje wiele czasu przed lustrem.

Sposoby upięć kucyka.

Wszystkie upięcia kucyków są bardzo na czasie. Wszelkie dodatki są mile widziane. Same kombinacje upiększają sposób uczesania.

nowe modne cieniowanie grzywki nowe odcienie ciemnego blondu

GŁADKIE PROSTE WŁOSY

Wydobycie piękna z naturalnych włosów jest perełką wśród fryzur. Ułożenie przedziałka i spadająca tafla prostych włosów to bardzo szybka fryzura dająca komfort przy rannym wstawaniu. Wyczesanie i prostowanie pukli to szybkie poranne czynności.

WŁOSY DAJĄCE OBJĘTOŚĆ

To nic inne jak pokręcone włosy na grube wałki. Powrót do lat gdzie znajdowały się w każdej garderobie. Lakiery lub pianki dające objętość będą pomocne przy ułożeniu fryzury. Długością, która świetnie zgrywa się z modą, jest długość do ramion.
Sama już długość w połączeniu z nakręconymi na wałki włosami daje optyczne pogrubienie włosów. Nie powinno zapominać się o stylowej biżuterii.

nowoczesna koloryzacja włosów nowy perłowy blond

WET LOOK

Żel powinien stać z przodu na półce. Przyda się do wykorzystania na włosy, aby uzyskać je jako gładko zaczesane do tyłu głowy. Tył to luźno puszczone włosy, które powinny być bardzo wypielęgnowane.

PIXIE

Pozostaje z nami na sezon. Zadziorna wydłużona grzywka skierowana na bok to znak mody. Różne opcje kolorystyczne wpisują się w tony sezonu jesienno- zimowego. Tylko proponuje się dobieraniu koloru do karnacji.

BOB I JEGO WERSJE

Bob z grzywką lub z przedziałkiem daje szereg sposobów na niby tą samą wersję a jakże inaczej wyglądającą u innych. Dowolność w uczesaniu: włosy proste lub beach waves to kilka z propozycji na boba.
Beach waves to nic innego jak włosy ułożone jakby podmuchem wiatru. Możesz uzyskać je dzięki piance i ugnieceniu pukli palcami.

nowy rodzaj grzywki trendy fryzura do ramion

WERSJA PLAŻOWE FALE

Żeby zostało wspomnienie lata styliści, przedłużyli fale na sezon jesienno- zimowy. Warunkiem, aby uczesanie fajnie prezentowało się, musisz mieć dobrze nawilżone włosy. Domknięte łuski nie psują efektu po wykonaniu plażowych fal. Ich wykonanie zajmuje tylko niewiele czasu.

WYSOKIE UPIĘCIA

Wysokie upięcia w eleganckie koczki, jak i te od niechcenia to kolejne trendy tego sezonu. Dowolność w ich zaczesaniu daje inne spojrzenie na kolejne dni. Gładkość zaczesania lub artystyczny nieład to atrybutu wysokich koków.

FRYZURY Z GRZYWKĄ

Grzywki sięgające poniżej łuku brwiowego i proste to aktualne spojrzenie na ich ułożenia. Zachowanie proporcji między  pozostałymi włosami a grzywką bardzo wskazane. Zwykle są to włosy półdługie o różnych kolorach ( http://fryzury.qever.com/kolory-wlosow/ ).

LUŹNE UPIĘCIA

Luźno upięte włosy nieco nad karkiem dają im swobodę. Wysuwające się włosy po wycieniowaniu tworzą nowe spojrzenie na fryzurę. Pasemka wokół twarzy dają efekt kokieterii, a zarazem zadziorności. Taki kok messy bun uzyskasz bardzo szybko. Zwykle włosy upinasz nieco wyżej.

Czy trychologia będzie miała wpływ na układanie włosów?

Pewnie, że tak! Trychologia to dziedzina nauki zajmująca się badaniem zdrowia i kondycji włosów oraz skóry głowy. Po zapoznaniu się z problemami naszych włosów jest wdrażane odpowiednie leczenie, by przywrócić dawny blask włosom.

Kiedy masz problemy ze zdrowiem włosów, takie jak łysienie, wypadanie włosów, łupież, przetłuszczanie się czy suchość skóry głowy, wizyta u trychologa może być bardzo pomocna.

Ponadto trycholog pomoże w doborze odpowiednich produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy, co może wpłynąć na stylizację włosów.